Vrh "H"

18. 12. 2021

Sedm týdnů uteklo snad až neskutečně rychle. Snažím se každému vrhu dát maximum, kolik jako chovatel můžu poskytnout. A snad se tak stalo i u „háček“. Ne vždy jde vše, jak si chovatel přeje a strach o Marušku, při zánětu mléčné lišty, byl opravdu velký a výstižně vše po několika dnech / kdy bylo to nejhorší za námi/ shrnul Zbyněk větou „ uff, Máňo, tys nám teda dala“. Maruška už má vše téměř zahojené, ale jizva je ještě hodně živá a aby ji štěnda nerozkousala, bohužel nebylo možné ji k nim pustit zpět. Nicméně veškerou výchovu za ní na plný úvazek přebrala babička Jenny a strýček Soník také zaasistoval a já jsem opravdu ráda, že mi takto smečka funguje a jako chovatel bych nikdy neměnila. Pevně věřím, že jsem vybrala pro prcky ty nejlepší majitele, i když pro některé je to první pes, tak nějak cítím, že jsem zvolila správně. Sedm pucků v jednom vrhu je náročnější a nebudeme si nalhávat opak, ale já si je neskutečně užila, protože takto hodná štěňátka jsem dlouho neměla a za mě velký dík Simoně za možnost krýt Orionem – od prvního momentu jsem z něj opravdu nadšená.

Snad Vám moje videa trochu po ránu zvedla náladu a přivedla na jiné myšlenky. Prťata už prohání nové rodiny a já jim přeji hodně zdraví, štěstí, vždy plnou misku a laskavou náruč. Majitelům přeji, aby byli důslední a trpěliví a milovali prcky tak, jako my. Klidné svátky Vám všem.

LonsonStaff - Vrh H

27. 10. 2021

Tak ahoj světe,
jsme vrh "H" Lonson Staff, narodili jsme se dnes 27. 10. 2021 v ranních hodinách, jsme 2 holky a 5 kluků - neboli 7 trpaslíků. Maruška se o štěňátka vzorně stará a porod proběhl naprosto hladce a bez komplikací.

Rodokomen štěňátek

Harley Lonson Staff - res. /CZE/
Harry Lonson Staff - res. /CAN/
Hope Lonson Staff - res. /CZE/
Heroic Kiro Lonson Staff – res. /CZE/
Harvey Lonson Staff - res. /CZE/
Henry Lonson Staff - res. /CZE/
Honour Lonson Staff - res. /CZE

Všechna štěňátka mají své majitele.

LonsonStaff, vrh H LonsonStaff, vrh H LonsonStaff, vrh H LonsonStaff, vrh H LonsonStaff, vrh H LonsonStaff, vrh H Harley Lonson Staff Harry Lonson StaffHope Lonson StaffHeroic Kiro Lonson StaffHarvey Lonson StaffHenry Lonson StaffHonour Lonson StaffLonsonStaff, vrh H

Přijímáme rezervace na další plánovaný vrh ze spojení Diamonds of Blanch Orion a Multi Ch. Cinderella Lonson Staff. Z daného spojení očekáváme červená štěňátka s bílými znaky. Krytí by se mělo uskutečnit koncem léta. Velký dík patří Simoně Lahodové za možnost využít tohoto krásného španělského psa na krytí Marušky.

Rodokomen


LonsonStaff - Vrh H