Vrh "B"

Máme štěňátko

3. 5. 2017 v pravé poledne přišla na svět Baby Doll Lonson Staff – jedináček z vrhu „B“ s porodní váhou 334 gramů. Porod začal už den předem večer, bylo to dlouhé, nicméně jsme vše zvládli přirozenou cestou . Jenny je hrdinkou dne, rodila téměř 15 hodin, absolvovala rtg vyšetření, sono vyšetření.... a o princeznu se krásně stará. Zvláštní poděkování patří MVDr. Coufalovi, který u porodu celou dobu trpělivě asistoval a zastoupil tak páníčka, který bohužel zůstal uvízlý v zácpě na dálnici. Baby krásně roste a využívá pro sebe celá mléčný bar a podle toho jí roste i váha :)

Baby Doll Lonson Staff – rezervace CZ


Baby Doll Lonson StaffBaby Doll Lonson StaffBaby Doll Lonson StaffBaby Doll Lonson StaffBaby Doll Lonson StaffBaby Doll Lonson StaffBaby Doll Lonson StaffBaby Doll Lonson Staff27.2.2017
Plánované krytí naší Jenny /Geneviéve Dream Staff Bohemia/ nádherným Ralphem /Dazmarnic Two Socks From Countrylodge – UK/ se uskutečnilo v pondělí 27. 2. 2017. Krytí proběhlo hladce a nenásilně a zda i úspěšně, se dozvíme koncem měsíce při sonografickém vyšetření. Rezervace na štěňátka z tohoto spojení aktuálně aktuálně přijímáme pouze na pořadník.Rodokmen zde.


Zonny z Hambalek Bušín, Vrh B