Novinky

Sedm týdnů


Sedm týdnů uteklo snad až neskutečně rychle. Snažím se každému vrhu dát maximum, kolik jako chovatel můžu poskytnout. A snad se tak stalo i u „háček“. Ne vždy jde vše, jak si chovatel přeje a strach o Marušku byl opravdu velký a výstižně vše po několika dnech / kdy bylo to nejhorší za námi/ shrnul Zbyněk větou „ uff, Máňo, tys nám teda dala“. Maruška už má vše téměř zahojené, ale jizva je ještě hodně živá a aby ji štěnda nerozkousala, bohužel nebylo možné ji k nim pustit zpět. Nicméně veškerou výchovu za ní na plný úvazek přebrala babička Jenny a strýček Soník také zaasistoval a já jsem opravdu ráda, že mi takto smečka funguje a jako chovatel bych nikdy neměnila.

Pevně věřím, že jsem vybrala pro prcky ty nejlepší majitele, i když pro některé je to první pes, tak nějak cítím, že jsem zvolila správně. Sedm pucků v jednom vrhu je náročnější a nebudeme si nalhávat opak, ale já si je neskutečně užila, protože takto hodná štěňátka jsem dlouho neměla a za mě velký dík Simoně za možnost krýt Orionem – od prvního momentu jsem z něj opravdu nadšená.

Snad Vám moje videa trochu po ránu zvedla náladu a přivedla na jiné myšlenky. Prťata už prohání nové rodiny a já jim přeji hodně zdraví, štěstí, vždy plnou misku a laskavou náruč. Majitelům přeji, aby byli důslední a trpěliví a milovali prcky tak, jako my. Klidné svátky Vám všem.

LonsonStaff - Vrh H