Novinky


PF 2017


V letošním roce se toho u nás odehrálo víc než dost. Soník - Zonny z Hambalek Bušín se v letošním roce zúčastnil sedmi výstav a pouze jednou skončil mimo pořadí. Z ostatních výstav si odnesl 2x V4, 2x V2, res. CAC, 1x res. CACIB a 2x získal hodnocení nejvyšší Výborný 1, CAC, klubový vítěz, resp. vítěz speciální výstavy,  Best of Breed. Posledních dvou BOB ocenění si obzvláště vážíme, protože je získal na Klubové a Speciální výstavě a navíc od zahraničních rozhodčích a to ve svých pěti letech. Soníku jsme na Tebe nesmírně pyšní. Velký dík patří zároveň té nej handlerce, kterou kdy Soník měl – Michale Hroncové - Míšo děkujeme za práci, kterou se Soníkem v kruhu odvádíte a děkujeme za to, jak se o něj s Marcelou, s láskou, staráte během výstav.

Naše Jenny - Geneviéve Dream Staff Bohemia se letos výstav neúčastnila, nemá je ráda a já jí už minulý rok slíbila, že ji na výstavy brát nebudu. Místo výstav ji čekal úkol podstatně důležitější - v březnu se stala matkou našeho vrhu "A". Tento úkol splnila na jedničku a porodila naprosto úžasné 2 fenky a 4 kluky, o které se starala naprosto příkladně. Jenny děkujeme. A děkujeme Hance a Robertovi Innemanovým za možnost mít Jennynku jako členku naší rodiny.

Velký dík patří majitelům našich odchovů za úžasný domov, který každý z našich prcků u Vás má. Jsme rádi, že jsme si vybrali právě Vás a víte, že se na nás můžete kdykoliv obrátit. Přeji, ať Vám prckové dělají samou radost i v dalších letech. V následujících dnech od nás můžete čekat na poště maličkost jako poděkování.

V neposlední řadě se letos stala ještě jedna důležitá událost - splnil se mi dlouholetý sen. Po více než dvou a půl letech čekání, k nám do rodiny přibyla nová princezna, kterou je Gracie - Trawden Ice Glow , od dlouholeté chovatelky, které si velice vážím - paní Bev Harrison. Je nám ctí, že jsme se mohli stát novou rodinou pro Gracie a slibujeme, že se o ní budeme starat jak nejlépe dovedeme a budeme ji milovat stejně jako Ty. Děkujeme Bev. Děkuji zároveň svému muži, že mě podporuje v mé vášni pro stafíky a pomáhá mi s nimi. Bez Tebe bych to nezvládala. Miluju Tě.

Všem Vám přeji do Nového roku jen to nej. Hodně radostí, málo starostí a hlavně štěstí, bez kterého se život neobejde.


PF 2017